Opinie pacjentów

Skutecznie, bezpoleśnie i sympatycznie. Potrawy szybkie i smaczne. Pani Agnieszka bardzo miła, kontaktowa i konkretna. Pierwszy raz spotkałam się z tak dokładnie opracowaną dietą, krok po kroku rozpisane kolejne posiłki wraz z listą zakupów. Opisane dotychczasowe błędy żywieniowe. Jestem chora od kilku lat na niedoczynność tarczycy, jedynie czego żałuję, to tego, że nie trafiłam wcześniej do Pani Agnieszki. Czuję się o niebo lepiej i dużo mniej, schudłam 12 kg i całkowicie zmieniłam sposób odżywiania się.

Aneta

Poznaj inną historię

UCIEKŁAM Z PASZCZY CUKRZYCY

Miałam do wyboru - cukrzyca albo całkowita zmiana dotychczasowego żywienia. Podjęłam wyzwanie.

czytaj więcej

Dzisiaj jestem inną kobietą

  • Kobieta
  • 13 marca, 2015

Moje życie zawsze było związane z czynną aktywnością fizyczną, byłam trenerką fitness. Radość mojego życia legła w gruzach, kiedy w roku 2014 r wykryto u mnie raka tarczycy. Od trzech lat choruję na chorobę Hashimoto. W ciągu 2 lat przybrałam znacznie na wadze. Kiedy wygrałam walkę z rakiem, postanowiłam uporać się ze zbędnymi kilogramami, aby poczuć się tak jak kiedyś – sobą. Kilka miesięcy starałam sama walczyć z nadmiarem tłuszczyku, jednak nie była to tym razem wygrana walka. Pragnęłam powrócić do wcześniejszej kondycji, aby odzyskać pewność siebie i zadowolenie z własnego wyglądu. Napotkałam wtedy na mojej drodze Panią Agnieszkę, która pozwoliła zaszczepić we mnie wiarę, że mi się uda, że wspólnymi siłami osiągniemy wyznaczony cel, upragnione 65 kg.

 

Zaproponowana dieta to spis bardzo prostych i smacznych potraw

Kiedy trafiłam do poradni ważyłam 81 kg. Już po dwóch tygodniach stosowania programu Pani Agnieszki cieszyłam się utratą 4,5 kg, i tak systematycznie pod okiem mojego dietetyka przez 3 miesiące pożegnałam 16 kg i 10% procent tkanki tłuszczowej. Wypracowane nowe, zdrowe nawyki żywieniowe będą towarzyszyć mi, mam taką nadzieję przez bardzo długie lata.

W końcu wiem, co to znaczy dobrze się odżywiać

Moje wyniki badań obecnie są rewelacyjne. Chciałabym zaapelować do innych kobiet, że warto o siebie zadbać, tak aby poczuć się szczęśliwą i spełnioną. Ja o swoje szczęście zawalczyłam i wygrałam jeszcze jedną walkę w moim życiu. Warto zawalczyć o własne szczęście !!!

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pani Agnieszki Poddębniak - Szpoton z poradni Dobry Dietetyk w Warszawie

Już od pierwszego spotkania Pani Agnieszka bezgranicznie mi zaufała, co ułatwiło nam wspólną współpracę. Przestrzegała bardzo ściśle moich zaleceń. Zaczęła w końcu jeść, przed terapią bardziej się głodziła, niż odżywiała. Jadła zalecane posiłki i ku jej wielkiemu zaskoczeniu traciła na wadzę. Szczęście jakie widzę w oczach pacjenta daje mi największą satysfakcję, dowodem czego mogą być słowa, jakie pani Agnieszka napisała do mnie w noc sylwestrową:

„To dzięki pani ten sylwester jest dla mnie wyjątkowy”. Pani Agnieszka osiągnęła swoje upragnione 65 kg dzięki olbrzymiej determinacji i nastawieniu na uzyskanie zamierzonego celu.