Opinie pacjentów

Lekarz pół roku temu zalecił mi wizytę u dietetyka. Moje wyniki badań były straszne, kwas moczowy wysoki, glukoza i cholesterol też. Zapisałem się do poradni Dobry Dietetyk w Otwocku. Teraz jestem po około 4-5 miesiącach diety u Pani Agnieszki i mój lekarz patrzy z niedowierzaniem na poprawione tak bardzo wyniki moich badań. Czuję się fantastycznie, oprócz tego spadła mi waga o 18 kg. Będę wracał do tej poradni w razie problemów zdrowotnych. Dieta była smaczna i sycąca, nie czułem głodu. ...

Krzysztof

Poznaj inną historię

UCIEKŁAM Z PASZCZY CUKRZYCY

Miałam do wyboru - cukrzyca albo całkowita zmiana dotychczasowego żywienia. Podjęłam wyzwanie.

czytaj więcej

Nie myślałam, że dieta może być taka smaczna i sprawiać tyle przyjemności

  • Kobieta
  • 10 marca, 2016

Rok temu trafiłam do Pani Agnieszki ze swoją mamą, która choruje na chorobę hashimoto. Pani dietetyk wyjaśniła dokładnie mamie jak może żyć z tą chorobą, opisała co jeść, czego unikać, co należy z jadłospisu wykluczyć. Bardzo to wszystko pomogło mamie, schudła i czuje się dużo lepiej.

Dobra decyzja

Po kilku miesiącach zdecydowałam się na wizytę w poradni  i nie zawiodłam się, decyzja okazała się bardzo trafiona. Już pierwszy program ułożony przez Panią Agnieszkę był smaczny i pozwolił mi pozbyć się 7 kg, następne trzy programy – minus 8 kg. Tak, po niespełna czterech miesiącach okazałam się mniejsza o 15 kg. Czuję się teraz dużo lepiej, jestem sprawniejsza, zadowolona z siebie i bardziej pogodna. Na diecie nie byłam głodna, wręcz przeciwnie jadłam do syta i bardzo smacznie. 

Dieta idealna dla mnie

Programy dopasowane były skrupulatnie do mojego trybu życia, które nie jest proste. Ciągła praca i obowiązki domowe nie ułatwiają mi życia. W święta, kiedy zobaczyły mnie siostry były zaskoczone dużym spadkiem mojej wagi. Teraz i one są pacjentkami Pani Agnieszki. Poradnię Dobry Dietetyk w Otwocku gorąco polecam wszystkim, którym zależy na zdrowym i mądrym odchudzaniu. Na pewno nie będziecie żałować. Spotkania z Panią Agnieszką są całkowicie bezstresowe, sama przyjemność. Miła atmosfera, skuteczna dieta to wystarczająca rekomendacja. Polecam i dziękuję.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pani Agnieszki Szpoton z Poradni Dobry Dietetyk z Otwocka

Pani Dorota, to przede wszystkim wspaniała osoba. Bardzo konkretna kobieta, która podejmuje wyzwania, planuje i realizuje swój plan w stu procentach. Nie miałam wątpliwości, że sumiennie przykłada się do zapisywanych w planie zaleceń. Pani Dorota, to kobieta, która powinna być przykładem dla innych, że można wiele zmienić w swoim życiu. Należy przede wszystkim bardzo chcieć, to już połowa sukcesu. Życzę sobie dużo więcej takich pacjentów. Gratuluję sukcesu i dziękuję za wspólne rozmowy i wspaniałą współpracę.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe