Opinie pacjentów

U dietetyka byłam nie raz, ale podejście pani Agnieszki mnie miło zaskoczyło. Bardzo kompetenty i skuteczny dietetyk. Świetnie motywuje i sprawia, że na nowo dodaje sił do walki po każdym spotkaniu. Po 3 miesiącach straciłam 13 kg i 10 procent tkanki tłuszczowej. Super, jestem teraz w świetnej formie. Sylwia

Sylwia

Poznaj inną historię

Wyznaczony cel - minus 25 kg osiągnięty

Jeszcze kilka miesięcy temu ważyłam przeszło 80 kg. Nie akceptowałam swojego wyglądu. Perspektywa zbliżającej się studniówki i sukienki w rozmiarze 42 mnie przerażała. W marcu podjęłam wyzwanie: sukienka w rozmiarze 36. Motywacja była na tyle silna, że w ciągu 8 miesięcy schudłam prawie 25 kg. Teraz ważę 58 kg. Mogę już spokojnie iść kupić upragnioną, wymarzoną sukienkę w rozmiarze 36.

czytaj więcej

Nie myślałam, że dieta może być taka smaczna i sprawiać tyle przyjemności

  • Kobieta
  • 10 marca, 2016

Rok temu trafiłam do Pani Agnieszki ze swoją mamą, która choruje na chorobę hashimoto. Pani dietetyk wyjaśniła dokładnie mamie jak może żyć z tą chorobą, opisała co jeść, czego unikać, co należy z jadłospisu wykluczyć. Bardzo to wszystko pomogło mamie, schudła i czuje się dużo lepiej.

Dobra decyzja

Po kilku miesiącach zdecydowałam się na wizytę w poradni  i nie zawiodłam się, decyzja okazała się bardzo trafiona. Już pierwszy program ułożony przez Panią Agnieszkę był smaczny i pozwolił mi pozbyć się 7 kg, następne trzy programy – minus 8 kg. Tak, po niespełna czterech miesiącach okazałam się mniejsza o 15 kg. Czuję się teraz dużo lepiej, jestem sprawniejsza, zadowolona z siebie i bardziej pogodna. Na diecie nie byłam głodna, wręcz przeciwnie jadłam do syta i bardzo smacznie. 

Dieta idealna dla mnie

Programy dopasowane były skrupulatnie do mojego trybu życia, które nie jest proste. Ciągła praca i obowiązki domowe nie ułatwiają mi życia. W święta, kiedy zobaczyły mnie siostry były zaskoczone dużym spadkiem mojej wagi. Teraz i one są pacjentkami Pani Agnieszki. Poradnię Dobry Dietetyk w Otwocku gorąco polecam wszystkim, którym zależy na zdrowym i mądrym odchudzaniu. Na pewno nie będziecie żałować. Spotkania z Panią Agnieszką są całkowicie bezstresowe, sama przyjemność. Miła atmosfera, skuteczna dieta to wystarczająca rekomendacja. Polecam i dziękuję.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pani Agnieszki Szpoton z Poradni Dobry Dietetyk z Otwocka

Pani Dorota, to przede wszystkim wspaniała osoba. Bardzo konkretna kobieta, która podejmuje wyzwania, planuje i realizuje swój plan w stu procentach. Nie miałam wątpliwości, że sumiennie przykłada się do zapisywanych w planie zaleceń. Pani Dorota, to kobieta, która powinna być przykładem dla innych, że można wiele zmienić w swoim życiu. Należy przede wszystkim bardzo chcieć, to już połowa sukcesu. Życzę sobie dużo więcej takich pacjentów. Gratuluję sukcesu i dziękuję za wspólne rozmowy i wspaniałą współpracę.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe