Opinie pacjentów

Witam.Jestem mamą dwójki chłopców :4 lata i rocznego. Dzięki pani Agnieszce udało mi się zrzucić zbędne kilogramy.Dieta została dostosowana do moich preferencji,do tego że mam mało czasu i do karmienia piersią najmłodszego syna. POLECAM.

Agnieszka

Poznaj inną historię

Dzisiaj jestem inną kobietą

Moje życie zawsze było związane z czynną aktywnością fizyczną, byłam trenerką fitness. Radość mojego życia legła w gruzach, kiedy w roku 2014 r wykryto u mnie raka tarczycy. Od trzech lat choruję na chorobę Hashimoto. W ciągu 2 lat przybrałam znacznie na wadze. Kiedy wygrałam walkę z rakiem, postanowiłam uporać się ze zbędnymi kilogramami, aby poczuć się tak jak kiedyś – sobą. Kilka miesięcy starałam sama walczyć z nadmiarem tłuszczyku, jednak nie była to tym razem wygrana walka. Pragnęłam powrócić do wcześniejszej kondycji, aby odzyskać pewność siebie i zadowolenie z własnego wyglądu. Napotkałam wtedy na mojej drodze Panią Agnieszkę, która pozwoliła zaszczepić we mnie wiarę, że mi się uda, że wspólnymi siłami osiągniemy wyznaczony cel, upragnione 65 kg.  

czytaj więcej

UCIEKŁAM Z PASZCZY CUKRZYCY

  • Marzena (52l.), Marki
  • 8 kg w 2 miesiące
  • Kobieta
  • 17 stycznia, 2018

Miałam do wyboru - cukrzyca albo całkowita zmiana dotychczasowego żywienia. Podjęłam wyzwanie.

Rok temu rzuciłam palenie, efektem ubocznym było przybranie 10kg. Po zrobieniu sobie badań okresowych okazało się, że mój cukier znacznie przekroczył normę (wynosił już prawie 140), podobnie cholesterol norma znacznie została przekroczona. Lekarz powierdział - albo zdrowa dieta rozpisana przez specjalistę, albo za chwilę czeka mnie insulina. Pomyślałam: za wszeką cenę nie dać się cukrzycy. W październiku trafiłam do dietetyczki Agnieszki Szpoton w Markach przychodni Eskulap. Nie oczekiwałam zbyt wiele, można powiedzieć, że byłam nastawiona sceptycznie. Była to moja pierwsza wizyta u dietetyka. Już pierwsze spotkanie bardzo mile mnie zaskoczyło. Rzetelnie przygotowane materiały, indywidualnie rozpisany program dietetyczny dla mnie, uwzględniał moje preferencje smakowe i tryb życia. Nie mówię, że było tylko kolorowo. Walka ze starymi nawykami nie zawsze jest prosta, ale postanowiłam przecież zrobić wszystko, żeby osiągnąć swój cel. Pani Agnieszka była dla mnie wsparciem, było mi przez to łatwiej. Dzisiaj jestem po dwóch miesiącach terapii i ważę 67 kg, wymażona 6 z przodu. Wyniki badań już po 30 dniach diety wróciły do normy. Trzeci program był już programem stabilizacyjnym. Teraz wszystkim znajomym polecam poradnię Dobry Dietetyk w Markach. Dziękuję Pani Agnieszko. Tak jak Pani powiedziała: nie zawsze jest łatwo, ale zawsze jest warto podjąć wyzwanie. Ja wygrałam tą bitwę z Pani pomocą. Za innych trzymam mocno kciuki.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Agnieszki Szpoton z poradni Dobry Dietetyk Warszawa:

Pani Marzena to bardzo zmotywowana pacjentka. Zawsze staram się uważnie słuchać pacjentów, tak aby programy, które dla nich piszę były dopasowane do ich potrzeb. Tylko odpowiednio napisana dieta, która nie sprawia dużych kłopotów w realizacji, jest smaczna może być źródłem osiągnięcia sukcesu i gwarancją na ostateczny sukces. Sukcesem nie jest przecież tylko zrzucenie wagi, a jej utrzymanie. Na dłuższą metę nie jesteśmy w stanie się męczyć, ograniczać. Zmiana nawyków żywieniowych jest bardzo ważna, ale trzeba to robić umiejętnie, żeby nie stało się to naszym wrogiem. Jest to proces, który jest kluczem do nowego i lepszego życia. Pani Marzena wygrała bitwę, ale życie składa się z wielu wyzwań. Życzę jej szczerze, aby walczyła dzielnie tak jak do tej pory. Oczywiście naszym głównym celem była poprawa wyników badań i lepsze samopoczucie pacjentki, ale i metamorfoza zewnętrzna Pani Marzeny jest niesamowita. Serdecznie jej gratuluję.