Opinie pacjentów

Dzięki diecie rozpisanej przez Panią Agnieszkę pozbyłem się zbędnego tłuszczu i wzmocniłem masę mięśniową. Dieta była smaczna i przygotowana widać indywidualnie dla mnie. Wcześniejsze sugestie z wizyty były uwzględnione w przygotowanym programie. Dieta zawiera prawie 100 stron opisu i widać, że jest rzetelnie przygotowana. Dziękuję za pomoc i serdecznie polecam, naprawdę smacznie i bez uczucia głodu.

Krzysiek W.

Poznaj inną historię

Dzisiaj jestem inną kobietą

Moje życie zawsze było związane z czynną aktywnością fizyczną, byłam trenerką fitness. Radość mojego życia legła w gruzach, kiedy w roku 2014 r wykryto u mnie raka tarczycy. Od trzech lat choruję na chorobę Hashimoto. W ciągu 2 lat przybrałam znacznie na wadze. Kiedy wygrałam walkę z rakiem, postanowiłam uporać się ze zbędnymi kilogramami, aby poczuć się tak jak kiedyś – sobą. Kilka miesięcy starałam sama walczyć z nadmiarem tłuszczyku, jednak nie była to tym razem wygrana walka. Pragnęłam powrócić do wcześniejszej kondycji, aby odzyskać pewność siebie i zadowolenie z własnego wyglądu. Napotkałam wtedy na mojej drodze Panią Agnieszkę, która pozwoliła zaszczepić we mnie wiarę, że mi się uda, że wspólnymi siłami osiągniemy wyznaczony cel, upragnione 65 kg.  

czytaj więcej

Wyznaczony cel - minus 25 kg osiągnięty

  • Justyna (18l.), Otwock
  • 25 kg w 8 miesięcy
  • Kobieta
  • 10 listopada, 2016

Jeszcze kilka miesięcy temu ważyłam przeszło 80 kg. Nie akceptowałam swojego wyglądu. Perspektywa zbliżającej się studniówki i sukienki w rozmiarze 42 mnie przerażała. W marcu podjęłam wyzwanie: sukienka w rozmiarze 36. Motywacja była na tyle silna, że w ciągu 8 miesięcy schudłam prawie 25 kg. Teraz ważę 58 kg. Mogę już spokojnie iść kupić upragnioną, wymarzoną sukienkę w rozmiarze 36.

Moja metamorfoza

Na pierwszej wizycie u dietetyk Agnieszki Szpoton usłyszałam: wiek metaboliczny 35 lat i 40% tkanki tłuszczowej. Z miesiąca na miesiąc, z wizyty na wizytę wiek się obniżał a tkanka spadała. Było to dla mnie niesamowicie motywujące i zachęcało do dalszej pracy nad sobą. Dieta rozpisana przez Panią Agnieszkę była od początku dopasowana do mnie, do mojego stylu życia, preferencji smakowych. Dzięki temu mogłam jeść co lubię, nie towarzyszył mi przy tym głód, a mimo wszystko cieszyłam się utratą wagi. Dziś mój wiek metaboliczny to 12 lat, poziom tkanki tłuszczowej to 22%.

 

Najlepsza Poradnia Dietetyczna w Otwocku

Dzięki otrzymanym konkretnym wytycznym dietetyk Agnieszki Szpoton, klarownie rozpisanym programom dietetycznym jestem pewna, że utrzymanie tej wagi będzie możliwe i spokojnie dam sobie radę. Gorąco polecam Poradnię Dobry Dietetyk w Otwocku tym, którzy są naprawdę gotowi na zmiany.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Agnieszki Szpoton

Z Panią Justyną spotkałyśmy po raz pierwszy w marcu 2016 r. Była wtedy cichą, miałam wrażenie niewierzącą w siebie nastolatką. Podczas kuracji stawiała się na comiesięcznych spotkaniach, za każdym razem wynik spadku wagi i innych parametrów był naprawdę fantastyczny. Przez te 8 miesięcy nie odczułam momentu spadku motywacji ze strony młodej pacjentki. To bardzo zdyscyplinowana osoba, która powinna być przykładem dla innych. Teraz to śmiała, uśmiechnięta, pewna siebie dziewczyna, która na moich oczach rozkwitła. Pani Justyno jestem pełna podziwu dla Pani determinacji, bardzo Pani gratuluję.

Życzę oczywiście bardzo udanej i niezapomnianej studniówki. 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe