<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

UCIEKŁAM Z PASZCZY CUKRZYCY

  • Kobieta
  • 17 stycznia, 2018

Miałam do wyboru - cukrzyca albo całkowita zmiana dotychczasowego żywienia. Podjęłam wyzwanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyznaczony cel - minus 25 kg osiągnięty

  • Kobieta
  • 10 listopada, 2016

Jeszcze kilka miesięcy temu ważyłam przeszło 80 kg. Nie akceptowałam swojego wyglądu. Perspektywa zbliżającej się studniówki i sukienki w rozmiarze 42 mnie przerażała. W marcu podjęłam wyzwanie: sukienka w rozmiarze 36. Motywacja była na tyle silna, że w ciągu 8 miesięcy schudłam prawie 25 kg. Teraz ważę 58 kg. Mogę już spokojnie iść kupić upragnioną, wymarzoną sukienkę w rozmiarze 36.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie myślałam, że dieta może być taka smaczna i sprawiać tyle przyjemności

  • Kobieta
  • 10 marca, 2016

Rok temu trafiłam do Pani Agnieszki ze swoją mamą, która choruje na chorobę hashimoto. Pani dietetyk wyjaśniła dokładnie mamie jak może żyć z tą chorobą, opisała co jeść, czego unikać, co należy z jadłospisu wykluczyć. Bardzo to wszystko pomogło mamie, schudła i czuje się dużo lepiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj jestem inną kobietą

  • Kobieta
  • 13 marca, 2015

Moje życie zawsze było związane z czynną aktywnością fizyczną, byłam trenerką fitness. Radość mojego życia legła w gruzach, kiedy w roku 2014 r wykryto u mnie raka tarczycy. Od trzech lat choruję na chorobę Hashimoto. W ciągu 2 lat przybrałam znacznie na wadze. Kiedy wygrałam walkę z rakiem, postanowiłam uporać się ze zbędnymi kilogramami, aby poczuć się tak jak kiedyś – sobą. Kilka miesięcy starałam sama walczyć z nadmiarem tłuszczyku, jednak nie była to tym razem wygrana walka. Pragnęłam powrócić do wcześniejszej kondycji, aby odzyskać pewność siebie i zadowolenie z własnego wyglądu. Napotkałam wtedy na mojej drodze Panią Agnieszkę, która pozwoliła zaszczepić we mnie wiarę, że mi się uda, że wspólnymi siłami osiągniemy wyznaczony cel, upragnione 65 kg.

 

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ