Opinie pacjentów

Zawsze uważałam pójście do dietetyka za zbędną fanaberię a teraz chce to publicznie "odszczekać" Do Pani Agnieszki trafiłam dnia 13/02/2016, dzisiaj ważę 16 kg mniej i czuje się bardzo dobrze. Mimo bardzo intensywnego życia, udało mi się w pełni realizować program. Przygotowanie posiłków, nie jest czasochłonne - przepisy są łatwe i bardzo smaczne. Dzięki Pani Agnieszce zaczęłam się regularnie odżywiać, uświadomiłam sobie co robiłam źle. W przeciągu tych kliku miesięcy nigdy nie czułam się głodna i odkryłam nowe smaki czy ...

Monika

Poznaj inną historię

Wyznaczony cel - minus 25 kg osiągnięty

Jeszcze kilka miesięcy temu ważyłam przeszło 80 kg. Nie akceptowałam swojego wyglądu. Perspektywa zbliżającej się studniówki i sukienki w rozmiarze 42 mnie przerażała. W marcu podjęłam wyzwanie: sukienka w rozmiarze 36. Motywacja była na tyle silna, że w ciągu 8 miesięcy schudłam prawie 25 kg. Teraz ważę 58 kg. Mogę już spokojnie iść kupić upragnioną, wymarzoną sukienkę w rozmiarze 36.

czytaj więcej

Dzisiaj jestem inną kobietą

  • Kobieta
  • 13 marca, 2015

Moje życie zawsze było związane z czynną aktywnością fizyczną, byłam trenerką fitness. Radość mojego życia legła w gruzach, kiedy w roku 2014 r wykryto u mnie raka tarczycy. Od trzech lat choruję na chorobę Hashimoto. W ciągu 2 lat przybrałam znacznie na wadze. Kiedy wygrałam walkę z rakiem, postanowiłam uporać się ze zbędnymi kilogramami, aby poczuć się tak jak kiedyś – sobą. Kilka miesięcy starałam sama walczyć z nadmiarem tłuszczyku, jednak nie była to tym razem wygrana walka. Pragnęłam powrócić do wcześniejszej kondycji, aby odzyskać pewność siebie i zadowolenie z własnego wyglądu. Napotkałam wtedy na mojej drodze Panią Agnieszkę, która pozwoliła zaszczepić we mnie wiarę, że mi się uda, że wspólnymi siłami osiągniemy wyznaczony cel, upragnione 65 kg.

 

Zaproponowana dieta to spis bardzo prostych i smacznych potraw

Kiedy trafiłam do poradni ważyłam 81 kg. Już po dwóch tygodniach stosowania programu Pani Agnieszki cieszyłam się utratą 4,5 kg, i tak systematycznie pod okiem mojego dietetyka przez 3 miesiące pożegnałam 16 kg i 10% procent tkanki tłuszczowej. Wypracowane nowe, zdrowe nawyki żywieniowe będą towarzyszyć mi, mam taką nadzieję przez bardzo długie lata.

W końcu wiem, co to znaczy dobrze się odżywiać

Moje wyniki badań obecnie są rewelacyjne. Chciałabym zaapelować do innych kobiet, że warto o siebie zadbać, tak aby poczuć się szczęśliwą i spełnioną. Ja o swoje szczęście zawalczyłam i wygrałam jeszcze jedną walkę w moim życiu. Warto zawalczyć o własne szczęście !!!

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pani Agnieszki Poddębniak - Szpoton z poradni Dobry Dietetyk w Warszawie

Już od pierwszego spotkania Pani Agnieszka bezgranicznie mi zaufała, co ułatwiło nam wspólną współpracę. Przestrzegała bardzo ściśle moich zaleceń. Zaczęła w końcu jeść, przed terapią bardziej się głodziła, niż odżywiała. Jadła zalecane posiłki i ku jej wielkiemu zaskoczeniu traciła na wadzę. Szczęście jakie widzę w oczach pacjenta daje mi największą satysfakcję, dowodem czego mogą być słowa, jakie pani Agnieszka napisała do mnie w noc sylwestrową:

„To dzięki pani ten sylwester jest dla mnie wyjątkowy”. Pani Agnieszka osiągnęła swoje upragnione 65 kg dzięki olbrzymiej determinacji i nastawieniu na uzyskanie zamierzonego celu.