Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z terapii,miło,profenosjonalnie,bez stresu.Posiłki urozmaicone,nie jestem głodna-uwzględnione preferencje żywieniowe.Bardzo polecam.

Agnieszka

Poznaj inną historię

Dzisiaj jestem inną kobietą

Moje życie zawsze było związane z czynną aktywnością fizyczną, byłam trenerką fitness. Radość mojego życia legła w gruzach, kiedy w roku 2014 r wykryto u mnie raka tarczycy. Od trzech lat choruję na chorobę Hashimoto. W ciągu 2 lat przybrałam znacznie na wadze. Kiedy wygrałam walkę z rakiem, postanowiłam uporać się ze zbędnymi kilogramami, aby poczuć się tak jak kiedyś – sobą. Kilka miesięcy starałam sama walczyć z nadmiarem tłuszczyku, jednak nie była to tym razem wygrana walka. Pragnęłam powrócić do wcześniejszej kondycji, aby odzyskać pewność siebie i zadowolenie z własnego wyglądu. Napotkałam wtedy na mojej drodze Panią Agnieszkę, która pozwoliła zaszczepić we mnie wiarę, że mi się uda, że wspólnymi siłami osiągniemy wyznaczony cel, upragnione 65 kg.  

czytaj więcej

Nie myślałam, że dieta może być taka smaczna i sprawiać tyle przyjemności

  • Kobieta
  • 10 marca, 2016

Rok temu trafiłam do Pani Agnieszki ze swoją mamą, która choruje na chorobę hashimoto. Pani dietetyk wyjaśniła dokładnie mamie jak może żyć z tą chorobą, opisała co jeść, czego unikać, co należy z jadłospisu wykluczyć. Bardzo to wszystko pomogło mamie, schudła i czuje się dużo lepiej.

Dobra decyzja

Po kilku miesiącach zdecydowałam się na wizytę w poradni  i nie zawiodłam się, decyzja okazała się bardzo trafiona. Już pierwszy program ułożony przez Panią Agnieszkę był smaczny i pozwolił mi pozbyć się 7 kg, następne trzy programy – minus 8 kg. Tak, po niespełna czterech miesiącach okazałam się mniejsza o 15 kg. Czuję się teraz dużo lepiej, jestem sprawniejsza, zadowolona z siebie i bardziej pogodna. Na diecie nie byłam głodna, wręcz przeciwnie jadłam do syta i bardzo smacznie. 

Dieta idealna dla mnie

Programy dopasowane były skrupulatnie do mojego trybu życia, które nie jest proste. Ciągła praca i obowiązki domowe nie ułatwiają mi życia. W święta, kiedy zobaczyły mnie siostry były zaskoczone dużym spadkiem mojej wagi. Teraz i one są pacjentkami Pani Agnieszki. Poradnię Dobry Dietetyk w Otwocku gorąco polecam wszystkim, którym zależy na zdrowym i mądrym odchudzaniu. Na pewno nie będziecie żałować. Spotkania z Panią Agnieszką są całkowicie bezstresowe, sama przyjemność. Miła atmosfera, skuteczna dieta to wystarczająca rekomendacja. Polecam i dziękuję.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pani Agnieszki Szpoton z Poradni Dobry Dietetyk z Otwocka

Pani Dorota, to przede wszystkim wspaniała osoba. Bardzo konkretna kobieta, która podejmuje wyzwania, planuje i realizuje swój plan w stu procentach. Nie miałam wątpliwości, że sumiennie przykłada się do zapisywanych w planie zaleceń. Pani Dorota, to kobieta, która powinna być przykładem dla innych, że można wiele zmienić w swoim życiu. Należy przede wszystkim bardzo chcieć, to już połowa sukcesu. Życzę sobie dużo więcej takich pacjentów. Gratuluję sukcesu i dziękuję za wspólne rozmowy i wspaniałą współpracę.