Opinie pacjentów

Dzięki diecie rozpisanej przez Panią Agnieszkę pozbyłem się zbędnego tłuszczu i wzmocniłem masę mięśniową. Dieta była smaczna i przygotowana widać indywidualnie dla mnie. Wcześniejsze sugestie z wizyty były uwzględnione w przygotowanym programie. Dieta zawiera prawie 100 stron opisu i widać, że jest rzetelnie przygotowana. Dziękuję za pomoc i serdecznie polecam, naprawdę smacznie i bez uczucia głodu.

Krzysiek W.

Poznaj inną historię

Wyznaczony cel - minus 25 kg osiągnięty

Jeszcze kilka miesięcy temu ważyłam przeszło 80 kg. Nie akceptowałam swojego wyglądu. Perspektywa zbliżającej się studniówki i sukienki w rozmiarze 42 mnie przerażała. W marcu podjęłam wyzwanie: sukienka w rozmiarze 36. Motywacja była na tyle silna, że w ciągu 8 miesięcy schudłam prawie 25 kg. Teraz ważę 58 kg. Mogę już spokojnie iść kupić upragnioną, wymarzoną sukienkę w rozmiarze 36.

czytaj więcej

UCIEKŁAM Z PASZCZY CUKRZYCY

  • Marzena (52l.), Marki
  • 8 kg w 2 miesiące
  • Kobieta
  • 17 stycznia, 2018

Miałam do wyboru - cukrzyca albo całkowita zmiana dotychczasowego żywienia. Podjęłam wyzwanie.

Rok temu rzuciłam palenie, efektem ubocznym było przybranie 10kg. Po zrobieniu sobie badań okresowych okazało się, że mój cukier znacznie przekroczył normę (wynosił już prawie 140), podobnie cholesterol norma znacznie została przekroczona. Lekarz powierdział - albo zdrowa dieta rozpisana przez specjalistę, albo za chwilę czeka mnie insulina. Pomyślałam: za wszeką cenę nie dać się cukrzycy. W październiku trafiłam do dietetyczki Agnieszki Szpoton w Markach przychodni Eskulap. Nie oczekiwałam zbyt wiele, można powiedzieć, że byłam nastawiona sceptycznie. Była to moja pierwsza wizyta u dietetyka. Już pierwsze spotkanie bardzo mile mnie zaskoczyło. Rzetelnie przygotowane materiały, indywidualnie rozpisany program dietetyczny dla mnie, uwzględniał moje preferencje smakowe i tryb życia. Nie mówię, że było tylko kolorowo. Walka ze starymi nawykami nie zawsze jest prosta, ale postanowiłam przecież zrobić wszystko, żeby osiągnąć swój cel. Pani Agnieszka była dla mnie wsparciem, było mi przez to łatwiej. Dzisiaj jestem po dwóch miesiącach terapii i ważę 67 kg, wymażona 6 z przodu. Wyniki badań już po 30 dniach diety wróciły do normy. Trzeci program był już programem stabilizacyjnym. Teraz wszystkim znajomym polecam poradnię Dobry Dietetyk w Markach. Dziękuję Pani Agnieszko. Tak jak Pani powiedziała: nie zawsze jest łatwo, ale zawsze jest warto podjąć wyzwanie. Ja wygrałam tą bitwę z Pani pomocą. Za innych trzymam mocno kciuki.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Agnieszki Szpoton z poradni Dobry Dietetyk Warszawa:

Pani Marzena to bardzo zmotywowana pacjentka. Zawsze staram się uważnie słuchać pacjentów, tak aby programy, które dla nich piszę były dopasowane do ich potrzeb. Tylko odpowiednio napisana dieta, która nie sprawia dużych kłopotów w realizacji, jest smaczna może być źródłem osiągnięcia sukcesu i gwarancją na ostateczny sukces. Sukcesem nie jest przecież tylko zrzucenie wagi, a jej utrzymanie. Na dłuższą metę nie jesteśmy w stanie się męczyć, ograniczać. Zmiana nawyków żywieniowych jest bardzo ważna, ale trzeba to robić umiejętnie, żeby nie stało się to naszym wrogiem. Jest to proces, który jest kluczem do nowego i lepszego życia. Pani Marzena wygrała bitwę, ale życie składa się z wielu wyzwań. Życzę jej szczerze, aby walczyła dzielnie tak jak do tej pory. Oczywiście naszym głównym celem była poprawa wyników badań i lepsze samopoczucie pacjentki, ale i metamorfoza zewnętrzna Pani Marzeny jest niesamowita. Serdecznie jej gratuluję.