OPINIA PACJENTA: Kilka lat borykam się z refluksem żołądka i chorym woreczkiem żółciowym, po kilku programach u Pani dietetyk Agnieszki Szpoton dolegliwości stały się dużo mniej uciążliwe. Także udało się mi zrzucić kilka kilogramów, co również bardzo mnie ucieszyło. Wspaniały specjalista oraz fantastyczna osoba ...